09°° - 21°°

10°° - 21°°

Реальна вигода застосування адсорбційних осушувачів для швидкої заморозки овочів, ягід та фруктів

  • Головна
  • Реальна вигода застосування адсорбційних осушувачів для швидкої заморозки овочів, ягід та фруктів

Застосування адсорбційних промислових осушувачів повітря у виробництві заморожених ягід, фруктів та овочів - сучасне ноу-хау впровадження енергоефективних технологій. 

Щоб отримати продукцію найвищої якості потрібен точний контроль за умовами техпроцесу від підготовки продуктів до заморозки, до упакування та довготривалого зберігання.

Найбільш корисні та вигідні для успішного бізнесу заморозки плодово-ягідної та овочевої продукції мобільні осушувачі Trotec серії TTR чи Dantherm серії AD з адсорбційною технологією осушення повітря.

Такі сушарки в морозильних камерах та тунелях разом з контрольними приладами (датчиками) точно регулюють відносну вологість повітря і точку роси, запобігають утворенню льоду при роботі холодильних агрегатів, забезпечують безвідмовну роботу холодильного обладнання, скорочують витрати на його обслуговування та підтримують безпечні умови для персоналу (немає туману та слизької підлоги).  

Адсорбційні осушувачі ідеально підходять для використання навіть за низьких мінусових температур повітря, оскільки конденсаційні осушувачі в таких умовах не ефективні.

В процесах глибокого заморожування продукції незамінні мобільні чи стаціонарні осушувальні промислові агрегати, при високих вимогах до гігієни - є виконання з нержавіючої сталі.

З точним контролем відносної вологості повітря отримується готова продукція найвищої якості. 

Ефективні та економні осушувачі повітря скорочують експлуатаційні витрати на кожному з етапів виробництва, оскільки:

  • забирають зайву вологу та попереджають псування продуктів на етапі підготовки фруктів, овочів та ягід до заморозки, 
  • підтримують точні вологісні параметри під час процесу заморожування,
  • запобігають надлишковій вологості повітря на етапі пакування та зберігання готової продукції на холодних складах. 

Адсорбційні осушувачі при заморожуванні фруктів та овочів гарантують економічну ефективність бізнесу, підтримують експлуатаційну надійність обладнання та гігієну виробництва.

По питаннях впровадження такого обладнання звертайтеся за телефоном (044) 225 00 15.